Кариери

Texнически сътрудник (Еxport)
Ref No: TAEX
Кандидатствай

Отговорности:

- Приемане на поръчки подадени от клиенти извън България и комуникация с тях относно изпълнението им;
- Координиране правилното изписване на стоката съгласно изискванията на клиентите;
- Подготовка на документите за износ –търговски, транспортни документи и сертификати;
- Комуникация с транспортни фирми;
- Подготвя и разпространява на ценови листи за клиенти извън България;
- Участие в складови ревизии;

Изисквания:

- Средно или Висше образование;
- Професионален опит на подобна позиция ще се смята за предимство;
- Много добро владеене на английски език;
- Отлична компютърна грамотност (Excel, Wоrd);

Персонални качества:

- Отговорност, решителност и прецизност;
- Способност за работа в екип;
- Аналитично мислене;
- Способност за бърза реакция и справяне в натоварени периоди;
- Гъвкавост и комбинативност;

Ние предлагаме:

- Работа на трудов договор, работно време от 8.30 до 17.30 ч, петдневна работна седмица;
- Фирмено обучение;
- Възможност за професионално развитие;